OSCAR Çiftli Perdah Makinesi

OSCAR ÇİFTLİ PERDAH MAKİNESİ

Çiftli perdah makineleri beton yayma, serme, düzeltme ve perdahlama işlemlerinde zaten kullanılmaktadır. Çiftli perdah makinelerinin standart disklerine (tepsi) takılan parlatma ucları ile Beton silim parlatma işlemleri aşamalarından tozumazlık, parlak beton ve ayna parlak beton uygulamaları çiftli perdah makinasının hız avantajı ile standardın çok üzerinde bir hızla uygulanabilmektedir.

 

 

OSCAR Beton silme Makinası

OSCAR Beton Silme Makinesi

Beton silim makinesi ile beton üzerindeki pürüzleri düzeltebilir, betonu pürüzlendirmeden  düzeltebilirsiniz. Beton Silme ve parlatma uygulamalarında özellikle betonun üzerindeki zayıf kısmını (betonun şerbetini) kazımada ve betondaki agregaların görünmesini sağlamada kullanabilirsiniz. Beton Silim Makinesi ile kazıma, pürüzleri düzeltme ve betonparlatma aşamalarından tozumazlık aşaması için kullanabilirsiniz.

Ayrıca Endüstriyel emici kullanılarak kapalı alanlarda tozsuz çalışma imkanıyla da kullanabilirsiniz.

OSCAR Beton Silim Parlatma Makinesi

OSCAR Beton Silme Parlatma Makinesi

OSCAR Beton Silim Parlatma Makinesi ile beton kazıma, düzeltme, parlatma işlemlerinin tümünü yapabilirsiniz. Beton Silim ve Parlatma aşamalarının tümünde (tozumazlık, parlak beton ve ayna parlak beton) kullanabilirsiniz.

Ayrıca Endüstriyel emici kullanılarak kapalı alanlarda tozsuz çalışma imkanıyla da kullanabilirsiniz.

OSCAR Endüstriyel Emici

OSCAR Endüstriyel Emiciler (Vakum)

Endüstriyel emiciler ile kapalı alanlarda yapacağınız beton silme parlatma aşamalarında kazıma ve silim işlemlerinde oluşacak tozun yol açacağı olumsuzlukları endüstriyel emici kullanarak aşabilirsiniz.

OSCAR Kenar Köşe Tekli Perdah Makinesi

OSCAR Kenar Köşe Tekli Perdah Makinesi

Perdah makinesi ile beton parlatma işlemleri sonrası bakım yapma amacı ile kullanılmaktadır.